Зустріли героїв

22 червня близько трьох десятків військовослужбовців авіаційного складу ракетного озброєння та боєприпасів, що дислокується на Хмельниччині, повернулися із району проведення антитерористичної операції на Сході України.

Зустріти авіаторів-десантників, які упродовж дев’яти місяців виконували бойові завдання у складі різних підрозділів 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, прийшли рідні та близькі героїв-захисників, представники місцевих органів влади, волонтерських організацій та священнослужителі.

Учасники урочистого мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять офіцера своєї військової частини майора Ярослава Костишина, який загинув під Донецьком у жовтні 2014 року, та схилили голови перед самовідданістю усіх героїв-захисників, які полягли за Україну від початку анексії Росією Криму.

Священики, які духовно опікуються військовослужбовцями цієї військової частини, також привітали героїв, що повернулися живими додому. Представники духовенства звершили чин подячного молебня та окропили героїв свяченою водою. З благословення керуючого Хмельницькою єпархією мирополита Антонія, службу очолив благочинний Хмельницького району прот. Андрій Мельничук, якому співслужили священики Хмельницької єпархії: прот. Ярослав Курпський та прот. Іван Кашараба.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Хмельницької єпархії

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО