ЗУСТРІЧ НА ПЕРЕДОВІЙ

В ООС відбулася зустріч українських капеланів з делегацією Латвії

 

Під час перебування у складі латвійської дипломатичної делегації заступник голови СУВД по роботі з Національною гвардією України прот. Іван Михайлишин зустрівся з військовими капеланами Синодального управління військового духовенства, котрі ведуть місійне служіння в зоні ООС. Зустрітися із латвійськими колегами також завітали капелани інших конфесій та заступники командувача ООС по роботі з особовим складом.

Досвідом багаторічного спілкування з військовослужбовцями своєї країни поділився старший капелан Латвії Елмарс Плявінш. Українським колегам було озвучено головну парадигму існування капеланів в армії Латвії.

Про модель співпраці військових та духовних осіб розповів капеланам Аташе з питань оборони при Посольстві Латвійської Республіки в Україні полковник Ерік Нагліс. Він наголосив, що запорукою позитивних довгострокових стосунків військових та священиків є їхнє безпосереднє спілкування, коли держава тільки модерує такий контакт, але не є об’єктом діалогу. На думку Еріка Нагліса, для вкорінення етичних принципів серед військових в армії достатньо присутності військового психолога та капелана.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі