ЗУСТРІЧ БІЙЦІВ

У Новограді-Волинському урочисто зустріли із зони ООС військовослужбовців 30-Ї омбр імені Костянтина Острозького

 

На під'їзді до міста Новоград-Волинський, біля меморіалу полеглим українським бійцям відбулось вшанування кращих синів України, що віддали життя за її волю.

Цьогоріч бригада перебувала на одній з найважливіших ділянок фронту російсько-української війни. Під час захисту Незалежності і державного суверенітету нашої країни, військовослужбовці 30 бригади неодноразово здійснювали героїчні дії. Загалом за майже шість років протидії російській агресії від рук агресора загинули 218 бійців 30-ї омбр.

За спокій душі кожного полеглого воїна помолився голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан у співслужінні першого заступника голови СУВД протоієрея Тараса Мельника, капеланів 30-ї бригади Сергія Дмитрієва та Олександра Люшенка й капелана УГКЦ.

Під час цієї ротації в боях проти ворога, що окупував частину Донецької та Луганської областей, бригада не втратила жодного військовослужбовця.

Заходи продовжились урочистим маршем від меморіалу полеглим українським бійцям до стройового плацу військової частини де відбулось урочисте шикування особового складу 30 омбр.

Із завершенням ротації та поверненням додому особовий склад привітав командир військової частини полковник Іван Гараз, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Василь Осипчук, командир 12–го окремого полку оперативного забезпечення полковник Анатолій Загурський, міський голова Оксана Гвозденко, представники державної адміністрації, волонтери, громадські діячі, капелани.

Голова Синодального управління військового духовенства Митрополит Іоан подякував Богові за успішне повернення військових, привітав їх і передав благословення предстоятеля Православної Церкви України блаженнійшого Епіфанія вручивши медалі «За любов і жертовність до України». Він разом із капеланами помолився за всіх військовослужбовців та їх сім’ї й окропив воїнів освяченою водою. Також митрополит Іоан у співслужінні першого заступника голови СУВД протоієрея Тараса Мельника та капеланів освятив Бойовий та Мотиваційний Прапор військової частини із гаслом Dei Gratia, яке означає «Божою милістю».

Урочистості завершились під супровід оркестру й маршу військовослужбовців. Попереду у них відпустка і заслужений відпочинок у родинному колі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.