ЗНАННЯ - СИЛА

Капелан взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка пройшла у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського

 

 

 

 

Сьогодні у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція :"Українське військо:сучасність та історична ретроспектива", яка була приурочена до Дня Збройних Сил України.

Участь в конференції серед більше як 280 відомих дослідників військової історії зі 120 установ та організацій України взяв також і капелан СУВД Димитрій Присяжний.

Від імені голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка) капелан ПЦУ Димитрій Присяжний передав вітання та архіпастирське благословення на плідну співпрацю керівництву навчального закладу у здійсненні благих прагнень та намірів Святої справи служіння Богові та Україні.

Також отець Дмитро подарував студентській бібліотеці свої авторські книги “Гетьмани України” та “Зі зброєю в руках - із молитвою на вустах”.

Співорганізаторами конференції виступили Інститут історії України НАН України, Київська православна богословська академія, Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, Національний музей історії України, Національний військово-історичний музей України, Державний музей авіації України імені О.К. Антонова.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»