Знак пошани

За активну громадську позицію, здійснення душпастирської опіки, духовної і морально-психологічної підтримки особового складу Збройних Сил України та вагомий особистий внесок у формування служби військового духовенства до дня 50-літнього ювілею Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) нагороджений відзнакою Міністерства оборони України - нагрудним знаком "Знак пошани".

Високу відзнаку Міністерства оборони України вручив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський.

Також митрополит Іоан отримав вітальний адрес Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака: 

Ваше високопреосвященство!

Вітаю Вас з Днем народження і Вашим ювілеєм!

Дякуючи Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро присвячуєте служінню Церкві, прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як одного з духовних провідників, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові, Батьківщині та Збройним Силам України.

На Вашому життєвому шляху були досягнення, перемоги, але були й втрати, й розчарування. Та Ви ніколи не втрачали віри в Бога, тому й гідно долаєте всі труднощі життя, достойно несете своє покликання.

Завдяки й Вашій працьовитості, наполегливості та принциповості у Збройних Силах України створено службу військового духовенства (капеланську службу), переважну більшість якої складають представники саме Вашої конфесії, які продовжують достойно виконувати свої безпосередні обов'язки у військах (силах), у тому числі в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Шановний Владико Іоанне!

Бажаю Вам здоров'я, віри, надії та любові!

Нехай Господь щедро благословляє на многїї і благії літа, допомагає втілювати в життя всі Ваші задуми!

Міністр оборони України генерал армії України
С.Т.ПОЛТОРАК

Вітальний адрес Міністра оборони України митрополиту Іоану вручив Заступник начальника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Олександр Щербінін.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату