ЖИТИ МОРЕМ

У Одесі до навчання приступили юні моряки

 

Військово-морський ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного 1 вересня повнився людьми. З усіх куточків України з’їзджалися батьки, щоб бути поруч зі своїми дітьми в цей день. Особливо хвилюючий для 10-класників, які вперше одягли морську форму та стали в один стрій з офіцерами, які є учасниками бойових дій і в 2014 році не зрадили присязі. Для ліцеїстів мати таких наставників почесно і відповідально. Від сьогодні розпочинається їх нелегкий шлях до самостійного життя.

Звучить гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв російсько-української війни. Перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, ліцеїстам побажав підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Найщиріші слова подяки і низький уклін — вчителям, які плекають справжніх патріотів нашої держави та покинули анексований Крим і разом з ліцеєм переїхали до Одеси.

Привітав юних ліцеїстів капелан Василь Вирозуб. Окроплюючи пошукачів знань, капелан бажав їм натхнення та бадьорості.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Військово-морського ліцею

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»