Збори НГУ

Голова СУВД відвідав міжнародні збори військових капеланів у Національній гвардії

Як раніше повідомлялося, сьогодні в Національній гвардії розпочалися навчально-методичні збори за участю військових капеланів України, Канади та Латвії. 

На урочистому відкритті побував Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). 

На початку заходу на території військової частини 3066, де відбуваються міжнародні збори, митрополит Іоан у співслужінні керівника департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та головного військового священика НГУ прот. Івана Михайлишина звершив заупокійну літію біля пам'ятника загиблим воїнам АТО. З представниками церков молився керівний склад НГУ, військові священики та гвардійці. Присутні возложили квіти до пам'ятника.

Після відкриття зборів командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров вручив посвідчення учасників бойових дій капеланам Нацгвардії, які повернулися із зони АТО.

Звертаючись до присутніх, митрополит Іоан наголосив на важливості побудови довершеної структури військового духовенства у всіх силових структурах України. 

«Національна гвардія показує приклад логічності і послідовності дій у справі побудови капеланської служби в Україні. Це видно з відгуків капеланів, які служать у військових частинах Національної гвардії. Церква також докладає зусиль, щоб цей початковий процес формування в даній силовій структурі відбувався успішно», - сказав Голова СУВД.

Протягом трьох днів зборів буде підбито підсумки впровадження реформи капеланської служби Національної гвардії (за перший рік роботи), обговорять завдання та перспективи розвитку духовенства в Нацгвардії за участю представників капеланських служб Збройних Сил Канади та Латвії. Також будуть проведені заняття та семінари за напрямками релігійно-освітньої роботи, діяльності душпастирської роботи, психології, військово-соціальної роботи та цивільно-військового співробітництва (СІМІС). Військові спільно з капеланами обговорять пропозиції до нормативних документів з питань діяльності служби військового духовенства Національної гвардії України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"