Завершилися навчання капеланів

У Навчальному центрі Національної гвардії України відбулося завершення зборів з військовими священиками. На плацу військової частини - в однострої військові капелани та щойно призвані військовослужбовці військової служби за контрактом військових частин прямого підпорядкування. Сьогодні вони склали урочисту Військову присягу на вірність українському народові.

Начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання гвардійця. Військовий капелан прот. Іван Михайлишин привітав священиків та гвардійців з цим незабутнім для них днем та побажав усім нових звершень на благо нашої Вітчизни.

На церемонії були присутні батьки, родичі солдатів, друзі та гості. Зі словами найщиріших привітань до капеланів і військових звернулися ветеран Навчального центру підполковник у відставці Іван Вархола та заступник начальника інституту авіації і протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Анатолій Салій, дружина якого приймала Військову присягу.

Військовий священик Навчального центру Юрій Галабуда благословив усіх на ратну працю та окропив святою водою.

Начальник служби з питань військового духовенства полковник Олександр Іздебський разом із командуванням Навчального центру в урочистій обстановці вручили священикам сертифікати учасників навчально - методичного збору.

На завершення урочистих заходів у виконанні військових капеланів прозвучав церковний гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»