Заручені з ризиком

Голова СУВД привітав військову розвідку України зі святом

Дорогі воїни, захисники Батьківщини!

У День військової розвідки України Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату вітає вас і всіх, хто поєднав своє життя і діяльність з ризиком, небезпекою та щоденними випробуваннями заради нашого спільного миру.

Події останнього часу показали, якою важливою та ефективною є військова розвідка. Ця робота, зазвичай, є прихованою, а тому непомітною для суспільства. Саме від дій розвідників залежить життя та безпека солдатів та мирного населення.

Сьогодні, у день вашого свята ми вшановуємо і тих солдатів і офіцерів, хто охороняв спокій нашого народу, беріг мир і недоторканість наших кордонів і віддав життя за Український народ. 

Сьогодні військова розвідка України гідно продовжує славні традиції своїх дідів і батьків. Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід. 

Від імені усіх військових священиків України щиро вітаємо всіх вас. Найтепліші слова вдячності висловлюємо ветеранам. Здоров’я Вам та успіхів, незламної волі в подоланні труднощів військової служби, а вашим сім’ям – миру та достатків. Закликаємо на вас Боже благословення.

Митрополит Іоан (Яременко)
Голова Синодального управління військового духовенства

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.