ЗАРУЧЕНІ З РИЗИКОМ

Голова СУВД привітав військову розвідку України зі святом

 

7 вересня професійне свято відзначає воєнна розвідка України. Це офіційне свято було встановлене 1 червня 2007 року. Саме тоді «з метою виховання у військовослужбовців патріотизму, вірності військовій присязі та бойовим традиціям, підтримання на високому рівні престижу військової служби в органах військового управління, з'єднаннях та військових частинах розвідки Міністерства оборони та Збройних Сил України» міністр оборони України А. Гриценко підписав Наказ №302 «Про встановлення Дня Воєнної розвідки України».

27 років служба стоїть на захисті національних інтересів України. Героїзм та відвага розвідників на всіх етапах боротьби з ворогом залишаються запорукою непохитності національного суверенітету. Від роботи «невидимих бійців» залежить безпека й держави в цілому, і кожного з нас окремо.

З професійним святом військових розвідників сьогодні привітав Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко).

- Події останнього часу показали, якою важливою та ефективною є військова розвідка. Ця робота, зазвичай, є прихованою, а тому непомітною для суспільства. Саме від дій розвідників залежить життя та безпека солдатів та мирного населення. Сьогодні, у день вашого свята, ми вшановуємо і тих солдатів і офіцерів, хто охороняв спокій нашого народу, беріг мир і недоторканість наших кордонів і віддав життя за Український народ, - сказав митрополит Іоан до військових.

Від імені усіх капеланів України митрополит Іоан побажав розвідникам здоров’я та успіхів, незламної волі в подоланні труднощів військової служби, миру та достатків у сім’ях. 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації