Закарбували пам'ять

7 грудня у Полтаві на фасаді середньої школи №18 урочисто відкрили меморіальну дошку колишньому учневі Мирославу Кабушці – українському десантникові, героєві АТО, який загинув 2016 року у боях під Авдіївкою Донецької області.

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір у співслужінні протоієрея Богдана Гриніва звершив заупокійну літію за полеглим воїном та освятив меморіальну дошку.

Мирослав Олексійович Кабушка – старший солдат 90-го аеромобільно-десантного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади. Указом Президента України від 25 листопада 2016 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Він був вправним водієм БТР, мужнім воїном, вірним товаришем і другом для своїх побратимів.

Почесне право відкрити меморіальну дошку герою надали батькові героя Олексію Кабушці, який і сам як волонтер отримав поранення під час вивезення на мирну землю дітей-сиріт із Донбасу.

Участь у заході взяли ветерани АТО, матері й рідні полеглих героїв-полтавців, учителі та учні школи.

У Мирослава Кабушки сиротами лишилися три доньки.

Вічна пам’ять герою!

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Полтавської єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»