"Заходу" - 75

На Львівщині в Солонківському Народному домі відбулись урочистості з нагоди 75-ї річниці формування окремого полку зв’язку Повітряного командування «Захід».

За 75 років воїни-зв’язківці пройшли складний шлях становлення, реформування та розвитку.

У будь-яких умовах забезпечити зв’язок і стати на захист своєї Батьківщини — це кредо зв’язківців і сьогодні.

Яскравим свідченням успіхів військовослужбовців стали позитивні результати виконання завдань із забезпечення зв’язком частин Повітряних Сил у вересні цього року при проведенні навчань «Непохитна стійкість — 2017».

З честю виконують свій обов’язок зв’язківці в пунктах постійної дислокації, в зоні проведення антитерористичної операції.

З нагоди свята до зв’язківців завітали представники Повітряного командування «Захід», влади, громадських організацій, духовенства та волонтери. Привітати військовослужбовців також завітав військовий священик частини УПЦ Київського Патріархату о. Мар'ян Сеник.

Побратимів, що не повернулися до своїх рідних, загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, зі словами «Вічна пам’ять і слава Героям!» вшанували присутні на заході хвилиною мовчання.

В урочистій промові командир полку полковник Володимир Мельник подякував особовому складу за мужність і витримку, терпіння і високу свідомість, зразкове виконання службових обов’язків.

Підсумував захід святковий концерт талановитих художніх колективів 58-го гарнізонного будинку офіцерів під керівництвом Віталія Провозіна, унікальний вокал соліста Львівської національної опери Віталія Загорбенського та авторські пісні у виконанні Софії Федини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами МОУ

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .