За козацьким звичаєм

11 листопада цього року поповнення призову 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України прийняло Військову присягу на вірність українському народові. Ця значна подія відбулась на священній для кожного українця землі, колисці українського козацтва – острові Хортиця.

Зі словами привітання до військовослужбовців звернувся командир бригади полковник Андрій Каргаєв: «Гвардійці. Прийняття військової присяги - це дуже визначна подія в житті кожного чоловіка. Адже приймаючи присягу, ти даєш клятву в першу чергу собі, що ніколи не зрадиш своїх рідних, близьких і свій народ, клянешся, що будеш гідним захисником своєї Батьківщини, свого краю, своєї домівки, клянешся відстоювати свободу і незалежність всіх громадян України! У добру путь!».

Після урочистого прийняття Військової присяги всіх присутніх привітали гості свята: перший заступник голови Запорізької обласної Ради Єгор Семенков, заступник міського голови Анатолій Найда, голова ветеранської організації частини полковник запасу Олександр Захаров. Зі словами батьківської настанови до новоспечених гвардійців звернулась мама молодого воїна Ольга Лебідь. А від особового складу навчального збору виступив солдат Андрій Валітура, який подякував за турботливе ставлення командирів та цікаве навчання військовій справі.

Військовий капелан частини прот. Анатолій Кусик провів молебень та благословив гвардійців на добру службу, а також окропив усіх присутніх освяченою водою. Кожен воїн отримав від капелана натільний хрестик та іконку.

Далі відбувся показовий виступ молодих гвардійців, які продемонстрували прийоми рукопашного бою і самозахисту.

По закінченню урочистостей командир бригади відповів на запитання батьків, а також роз’яснив умови та порядок переходу на військову службу за контрактом. По прибуттю до місця дислокації всі бажаючі мали змогу оглянути територію військової частини, розташування, солдатську їдальню, і ознайомитись із побутовими умовами проходження строкової військової служби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матервалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату