За козацькі традиції

3 жовтня 2017 року в конференц-залі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося Перше засідання оновленого складу Обласної координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського у заході взяв участь старший священник по роботі з Козацькими організаціями, настоятель храму на честь Архістратига Михаїла УПЦ Київського Патріархату м. Запоріжжя протоієрей Василь Терно.

Священник відслужив молебень на початок доброї справи і благословив усіх присутніх.

Засідання відбулося під головуванням голови координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації Костянтин Рижова.

Окрім представників Ради на засіданні також були також присутні педагоги та актив учнівського самоврядування «Козацького ліцею».

Було засідані заслухали звіт про роботу козацьких організацій за серпень-вересень поточного року, а також розглянуто ряд нагальних питань: про розподіл обов’язків та плани на майбутнє; перелік заходів з національно-патріотичного виховання, які плануються на місяць жовтень; про активне залучення «Козацького ліцею», «Січового колегіуму» та ЗНВК «Запорізька Січ» до плідної співпраці; про підтримку та залучення молоді до військово-патріотичної гри «Джура» тощо.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Фордевинд

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату