За допомогою до святого

9 серпня у день вшанування святого великомученика і цілителя Пантелеймона з благословення  єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія та на прохання керівництва 128-ї Закарпатської ОГПБр у всіх храмах Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату під час Божественних літургій та на молебнях священнослужителі єпархії  молились за усіх поранених та хворих воїнів - захисників України та  мирних жителів, які  постраждали внаслідок війни на сході нашої держави в зоні проведення АТО. 

На Великій та Потрійній єктеніях виголошувались додаткові прохання: "Ще молимось Господу Богу нашому, щоб вислухав голос моління нас, грішних, і помилував рабів Своїх, воїнів (імена), щоб зберіг їх від всякої смертоносної рани і хвороби душевної і тілесної, щоб охоронив їх від усякої скорботи, лиха, гніву і нужди та дав їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй."

Нагадаємо, що великомученик Пантелеймон в Православній Церкві шанується як покровитель воїнів. Цей бік шанування розкриває його перше ім’я - Пантолеон, що означає «у всьому лев». Друге ім’я дане при хрещенні – Пантелеймон – означає «всемилостивий» і розкриває шанування великомученика як цілителя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Закарпатської єпархії

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.