З Різдвом Христовим!

До свята Різдва Христового перший капелан України Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) у відеозверненні привітав усіх військовослужбовців з народженням Сина Божого від Пресвятої Діви Марії.

Також уся велика сім'я військових священиків України привітала своїх духовних дітей - військових - з початком новорічно-різдвяних святок. У день Навечір’я Різдва Христового, 6 січня, військові капелани Збройних Сил України, Національної гвардій та Державної прикордонної служби України молитвою благословили й освятили кутю та інші святвечірні страви для захисників Вітчизни.

У сам день Різдва Христового, 7 січня, капелани провели святкові богослужіння для військових. Практично у всіх військових частинах на мирній території України, а особливо в прифронтовій зоні військові капеланани обдарували своїх пасомих різдвяними подарунками та солодощами. Багато діток, котрі перебувають в сиротинцях та дитбудинках Донбасу, також отримали гостинці від капеланів та особливі різдвяні смаколики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату