З річницею

У 14 окремій механізованій бригаді, яка базується у Володимирі-Волинському, відсвяткували річницю з дня створення.

Урочистості з нагоди відзначення третьої річниці створення бригади розпочалися на плацу військової частини з внесення бойового прапора бригади та святкового богослужіння: єпископ Володимир-Волинський та Турійській Матфей та капелани привітали і поблагословили весь особовий склад, вручили командиру 14 окремої механізованої бригади ікону Пресвятої Богородиці, яка оберігатиме наших воїнів.
 
Зі словами вітань та подарунками прибули у розташування військової частини представники місцевої влади і побратими з 39-го зенітного ракетного полку.

Командир полковник Олександр Жакун, вітаючи особовий склад бригади з 3-ою річницею її створення, наголосив, що пишається кожним військовослужбовцем військової частини, вручив воїнам нагрудні знаки «Відзнака командира 14 окремої механізованої бригади» а також відзначив, що вручення сотень подяк та грамот військовослужбовцям у зв’язку з погодними умовами, відбудуться пізніше. 

Продовжилися урочистості в клубі військової частини, де демонстрували фільм до 3-річчя бригади, підготовлений спільно прес-службою бригади та колегами з Агентства телевізійного мовлення «Володимир». 

Музичним подарунком для бійців став святковий концерт у виконанні артистів із Луцького району.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами інтернет-видання Волинська Правда

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу