З професійним святом

3 листопада в 44-й окремій артилерійській бригаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня ракетних військ та артилерії. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор привітав захисників Батьківщини з професійним святом. Від імені духовенства єпархії в урочистостях також взяли участь: старший військовий капелан Тернопільської області, голова єпархіального відділу військового духовенства прот. Вячеслав Кізілов, військовий капелан 44-ї артилерійської бригади прот. Володимир Андрухів, Збаразький благочинний прот. Іван Лесик.

Артилеристів у пункті постійної дислокації також прийшли привітати голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО народний депутат України Ірина Фріз, народний депутат України Олег Барна, представники влади Тернопільщини, волонтери, військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії України та ветерани.

Під час урочистої частини кращих військовослужбовців було відзначено нагородами, повідомляє прес-служба артбригади. Зокрема, владика Нестор вручив мужнім воїнам медалі “За жертовність і любов до України”.

Владика подякував українським бійцям за їхню службу, наголосивши на тому, що вони проявили найбільшу любов до своєї землі і свого народу, ставши на захист Батьківщини.

“Хай Всемилосердний Господь обдаровує вас Своїми щедротами, береже від усякого зла, дає здоров’я вам, вашим рідним і близьким і нехай з Його благословення і вашими зусиллями нарешті прийде на українську землю мир!”, – звернувся до воїнів владика Нестор.

По закінченні офіційної частини відбувся концерт, який підготували самі артилеристи.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Тернопільської єпірхії

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі