З Патріархом на прощу

13 вересня 2017 року, в день свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, в рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Жовківське благочиння і звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок) – місці чудесного явлення Божої Матері.

За Божественною літургією Його Святості співслужив очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та запрошені на святкування архієреї: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Сiмферопольський i Кримський Климент, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

За богослужінням також молилися священики Львівської та сусідніх єпархій, що прибули на святкування, звершуючи духовну опіку над своїми парафіянами.

Особливу когорту священнослужителів, котрі молилися разом зі своїм Предстоятелем склали військові капелани Київського патріархату. Зокрема військовий священик Ярослав Фабіровський, церкви святого рівноапостольного великого князя Володимира УПЦ Київського Патріархату м. Новий Калинів Самбірського району, прибув на прощу зі своїми парафіянами та дітками недільної школи.

Також патріархові співслужили військові капелани: прот. Микола Бухній, прот. Іван Побурчак (с. Хлопчині), прот. Богдан Побурчак (села Орховичі і Загіря), прот. Роман Вісьтак (с. Биличі Старосамбірського району) та прот. Іван Москаль (Турківський район).

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».