З КОЛЯДОЮ В КИШЕНІ

Митрополит Іоан привітав колектив Національної академії СБУ з різдвяними святами

 

15 січня Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) з різдвяним благовістям завітав до Національної академії Служби Безпеки України. Для велелюдного зібрання студентів та професорсько-викладацького складу митрополит Іоан разом зі своїм Першим заступником прот. Тарасом Мельником, капеланом Андрієм Тищенком та студентами Київської православної богословської академії заколядували різдвяних колядок, побажали усім у новому році усіляких гараздів та благословення від Бога.

Принагідно митрополит Іоан привітав ректора Академії СБУ полковника Сергія Кудінова з днем народження, яке той відзначив напередодні. Голова СУВД побажав Сергію Кудінову міцного здоров’я та плекання високих етичних і моральних ідеалів у процесі виховання гідних випускників, патріотів України й подарував йому ікону Хрещення Господнього у Йордані.

Разом з тим капелани відвідали каплицю на честь Святого Архистратига Божого Михаїла, яку було освячено Святійшим Патріархом Філаретом у вересні минулого року на території військової школи. Тепер каплиця кожного дня чекає на курсантів та вірян, адже з часу відкриття тут звершуються регулярні богослужіння капеланами Православної Церкви України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО