З допомогою на схід

Члени громадської організації «Військові капелани Волині»: Роман Скірак, настоятель парафії Святого Архістратига Михаїла УПЦ Київського Патріархату смт. Шацьк, Матвій Олійник, настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона смт. Люблинець, а також Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, 8 жовтня вирушили на Схід України, де триває російсько-українська війна, з волонтерською і духовною місією.

«8 жовтня знову рушаємо туди, де сходить сонце! Висловлюємо щиру подяку усім, хто в черговий раз підтримав і зрозумів, хто не стоїть осторонь, а вболіває за нашу Перемогу! Хай Господь усіх вас береже! Хай усе написане дітками Люблинецької школи в скорому часі здійсниться! Ви рушійна сила у наближенні Перемоги! І, як говорить наш головний капелан О. Михайло Бучак - ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! Просимо Ваших молитов!» - говорить священик Матвій Олійник.

За повідомленням о. Романа Скірака, священики благополучно доїхали до міста Щастя Луганської області і вже встигли порадувати бійців 14-ї ОМБР продуктами, речами і смаколиками з Волині. Завдяки постійному спонсорові капелани зібрали і доставили на передову продукти харчування, засоби побутової хімії, чай, шкарпетки, гумові чоботи та багато іншого.

В інтернат міста Щастя, де виховуються діти-сироти, капелани завітали з солодощами. У дитячому закладі викладач ВПБА Станіслав Беспалов проведе на прохання вихователів духовно-патріотичний урок і презентує для дітей виставку дитячих патріотичних малюнків.

Ще в планах капеланів - духовна місія, яку вони виконають для військових передової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами shatsk.rayon

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО