З допомогою на схід

Члени громадської організації «Військові капелани Волині»: Роман Скірак, настоятель парафії Святого Архістратига Михаїла УПЦ Київського Патріархату смт. Шацьк, Матвій Олійник, настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона смт. Люблинець, а також Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, 8 жовтня вирушили на Схід України, де триває російсько-українська війна, з волонтерською і духовною місією.

«8 жовтня знову рушаємо туди, де сходить сонце! Висловлюємо щиру подяку усім, хто в черговий раз підтримав і зрозумів, хто не стоїть осторонь, а вболіває за нашу Перемогу! Хай Господь усіх вас береже! Хай усе написане дітками Люблинецької школи в скорому часі здійсниться! Ви рушійна сила у наближенні Перемоги! І, як говорить наш головний капелан О. Михайло Бучак - ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! Просимо Ваших молитов!» - говорить священик Матвій Олійник.

За повідомленням о. Романа Скірака, священики благополучно доїхали до міста Щастя Луганської області і вже встигли порадувати бійців 14-ї ОМБР продуктами, речами і смаколиками з Волині. Завдяки постійному спонсорові капелани зібрали і доставили на передову продукти харчування, засоби побутової хімії, чай, шкарпетки, гумові чоботи та багато іншого.

В інтернат міста Щастя, де виховуються діти-сироти, капелани завітали з солодощами. У дитячому закладі викладач ВПБА Станіслав Беспалов проведе на прохання вихователів духовно-патріотичний урок і презентує для дітей виставку дитячих патріотичних малюнків.

Ще в планах капеланів - духовна місія, яку вони виконають для військових передової.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами shatsk.rayon

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу