З днем створення

1 листопада у 9-му полку оперативного призначення пройшов урочистий мітинг з нагоди 23-ї річниці з Дня створення військової частини 3029. На мітинг були запрошені представники органів місцевого і обласного самоврядування, силових структур, духовенства, ветеранські організації та засоби масової інформації.

На запрошення командира частини підполковника Андрія Бєляєва у заходах взяв участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій.

Свято розпочалось з виконання Державного гімну, винесення бойового прапору та привітального слова тимчасово виконуючого обов’язки командира частини підполковника Андрія Бєляєва: «Кожного дня ми стоїмо на варті порядку та безперервно несемо військову службу. І сьогодні я дякую Вам за відданість та мужність проявлені у захисті нашої країни, і кожному бажаю міцного здоров’я, мирного неба та добробуту». 

Після чого Андрій Миколайович закликав присутніх вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покласти квіти до пам’ятного знаку лейтенанта Богдана Завади, майора Івана Якушина та старшого лейтенанта Ігоря Юхимця – бойових товаришів, які віддали своє життя обороняючи територіальну цілісність України. 

Далі лунали привітальні слова запрошених гостей, які дякували гвардійцям за відданість українському народові та вірність Військовій присязі. 

Також до слів привітання приєднався єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, який побажав бійцям Божого благословення та привітав особовий склад полку. 

Після цього військовослужбовці були заохоченні почесними грамотами, коштовними подарунками, грошовими преміями, відзнакою Президента «За участь в антитерористичній операції» та черговим військовим званням. З метою патріотичного виховання молоді до розташування частини також завітали учні 10-11 класів, яких дуже вразила виставка військової техніки і зброї гвардійців. Святковий мітинг завершився урочистим маршем та яскравим концертом, який для бійців приготували творчий колектив Запорізького титано-магнієвого комбінату. 

«Дуже насичений сьогодні день – зауважив солдат Владислав Тарантаєв – Запрошені гості, привітальні слова, виставка техніки, подарунки, заохочення, святковий концерт – що ще потрібно для справжнього свята?».

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Запорізької єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату