З бою - додому

Капелани зустрічали бійців 93-ї бригади, які повернулись із зони бойових дій

 

93-я ОМБр офіційно повернулася до пункту постійної дислокації. 10 серпня 2018 року у смт. Черкаському відбулися урочисті заходи з цієї нагоди. Привітати бійців 93-ої ОМБр приїхали військові очільники, представники місцевої влади, волонтери, родичі військовослужбовців і журналісти. 

Зустрічав солдатів також єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан разом з капеланами Київського Патріархату. Єпископ помолився за Україну, її державність і військо, після чого вручив військовослужбовцям, котрі повернулися із зони проведення Операції об'єднаних сил благословенні грамоти.

«За роки війни це третя ротація бригади. Хлопці воювали у Маріупольському напрямку», – розповів командир 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Владислав Клочков

Багато теплих слів лунало на адресу бригади, багато спогадів вдячності і підтримки. Хвилиною мовчання вшанували тих воїнів 93-ої, які віддали життя за свободу та Незалежність нашої країни.

За героїзм, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час захисту державного кордону України, військові отримали державні нагороди.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva.kharkov.ua та adm.dp.gov.ua

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату