З АТО - додому

У Тернополі зустрічали бійці 44-ї артбригади

 

23 квітня до Тернополя, у пункт постійної дислокації, повернулися бійці 44-ї окремої артилерійської бригади. Підрозділ тривалий час виконував завдання у районі проведення АТО, повідомляє сайт Тернопільської єпархії.

Зустрічали захисників під звуки духового оркестру, хлібом-сіллю, квітами, обіймами й поцілунками. Сліз радості не стримували ні мужні воїни, ні ті, хто чекав їхнього повернення додому. Під час урочистої частини військовослужбовців нагородили медалями, відзнаками та подяками за взірцеве виконання службових обов’язків.

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор благословив тих, хто тривалий час стояв на захисті східних рубежів Вітчизни.

Звертаючись до воїнів, архієрей наголосив на тому, що їхнє успішне повернення із зони АТО додому живими й здоровими є свідченням того, що Україна вистояла.

“Хоч іще не закінчилася війна і російського агресора ще не вдалося вигнати за української землі, але ви гідно і з повною відповідальністю виконали свій обов’язок. Хай Всемилосердний Господь благословляє кожного нашого воїна-захисника, кожного військовослужбовця 44-ї артилерійської бригади. Хай благословляє весь український народ, щоб невдовзі всі українські захисники повернулися додому, щоб на нашій землі настав мир – а він настане тільки тоді, коли буде перемога українських воїнів і кожного українця. Коли ми виженемо не тільки російського агресора, а й усяку невпевненість у тому, що Україна є сильною державою, що в неї світле майбутнє і що ми можемо мати незалежну державу, на яку вже не буде посягати жоден агресор. Щиро дякую кожному з вас за ваш бойовий подвиг, за все, що ви зробили для нашої землі”, – сказав єпископ Нестор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Тернопільської єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .