Євангелізація незрячих

«Ісус проявляв найбільшу людяність, коли зцілював «ізгоїв», - капелан

 

Старший капелан Волинської єпархії прот. Олександр Безкоровайний побував на VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний світ і незрячі: інклюзивна освіта, інтелектуалізація праці, активізація довкілля – запорука соціальної інтеграції осіб з інвалідністю», котра відбулася в у Волинській обласній раді.

Капелан зазначив, що зміни «здорового суспільства» у ставленні до тих, хто не бачить, не чує, пересувається у візку й донедавна був на узбіччі соціального життя, треба вітати й усіма силами зміцнювати. Для послідовників Християнства то має бути не якась абстрактна доброта, а дієва, і не безстороння «толерантність», а поводження з тими братами і сестрами у Христі за прикладом Спасителя. Адже Ісус проявляв найбільшу людяність, коли зцілював «ізгоїв» – тяжкохворих і калік, яким за тодішніми правилами належало бути поза містом і поза табором.

Православна Церква, зазначив о. Олександр, покликана брати в цьому активну участь, розбудовувати цю ділянку євангелізації.

Серед більше ста учасників конференції – 9 професорів, докторів наук, 32 доценти, кандидати наук, юристи, медики, реабілітологи-практики, вчителі, працівники дошкільних закладів, студенти й аспіранти, соціальні працівники, голови обласних управлінь системи УТОС.

Окрім посланців із багатьох регіонів України, у роботі конференції беруть участь представники Грузії, Молдови, Польща та Білорусі. У відкритті конференції узяли участь представники Національної асамблеї людей з інвалідністю Наталія Скрипка та Олена Гриб, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, директор департаменту соціальної політики Волинської ОДА Оксана Гобод, голова оргкомітету конференції, голова правління Волинської обласної організації УТОС Юрій Симончук, провідні науковці з інклюзивного навчання осіб з інвалідністю та дифлопедагогіки.

Прес-центр СУВД

За матеріалами pravoslaviavolyni.org.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»