ВТРАТИ ВІЙНИ

На Хмельниччині вшанували учасників боїв за Дебальцеве

 

У музеї АТО, що в Старокостянтинівському гарнізонному будинку офіцерів, відбулися заходи із вшанування учасників боїв за Дебальцеве.

Ініціатором скорботного заходу на честь загиблих героїв України і пам’яті про звитягу живих її захисників виступила Громадська організація «Учасники АТО міста Старокостянтинова».

— Бої за Дебальцеве — це приклад мужності і героїзму українських захисників, — підкреслив начальник гарнізону полковник Євген Булацик.

У складі 128-ї гірсько-піхотної бригади воював військовий медик старший сержант Олександр Сидоров. Він залишив бойові позиції гірських піхотинців з підрозділом, який останнім виходив з Дебальцевого. За особисту мужність Олександр нагороджений орденом «За мужність» III ступеню.

— Ми, військові медики, надавали допомогу і рятували поранених під постійними обстрілами, майже в повному оточенні, — зі скорботою пригадав ті дні Олександр.

Присутні на заходах учасники бойових дій, школярі та мешканці міста вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглого земляка старший солдат Володимира Яневича. Він загинув у районі населеного пункту Логвинове під час підвезення боєприпасів на позиції. Колона, в якій рухався «УРАЛ» Володимира потрапила під обстріл російських терористів. Мама полеглого героя, Тамара Анатоліївна, запалила символічну свічку пам’яті.

— Захисники України зробили неймовірне. Вони зупинили потужну армію російського агресора. На жаль, ми зазнали втрат. Ми повинні пам’ятати кожного українського солдата, який загинув захищаючи Україну і шанувати живих захисників, — наголосив військовий капелан отець Степан Капустинський.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами МОУ

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО