ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ

У Чернівцях Капелан Андрій Дуда презентував фотовиставку з нагоди повернення 80 ОДШБр

 

12 червня, до Чернівців повернулися близько двох сотень військовослужбовців 3 батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади, які виконували бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил в Донецькій області.

Після спільного молебню та вшанування пам’яті загиблих побратимів, десантники урочисто пройшли вулицями міста до Центральної площі. Тут відбулося нагородження кращих, лунали вітання, слова вдячності захисникам за службу, а також зустрічі з рідними й близькими.

Військовий священик Андрій Дуда презентував в приміщенні обласної державної адміністрації виставку «Герої не вмирають. Обличчя війни» (п’ять років російської агресії). Світлини військового капелана Андрія Дуди зроблені в зоні проведення бойових дій, показують різні сторони життя бійців на Сході та, зі слів автора, демонструють братерство, людяність та відданість військовій справі. Це виставка про наше буття. В цих світлинах історія нашої країни. Це історія вільних людей, які на Cході утверджують нашу свободу.

Світлини військового капелана Андрія Дуди раніше експонувалися у Литві, Польщі, Канаді, де отримали широкий громадський резонанс, повідомляє прес-служба обласної ради.

Депутат Червнівеської обласної ради Іван Мунтян подякував капелану за виставку: "Переконаний, що такі проекти і такі люди, як отець Андрій Дуда єднають наш народ і зміцнюють нашу віру у справедливу перемогу та гідне європейське майбутнє нашої держави".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації