ВІТАННЯ СТУДЕНТАМ

Капелан привітав випускників Київського професійного коледжу 

 

Сьогодні півтисячі випускників Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою отримали дипломи. Хтось був у парадній формі, хтось у платтях та костюмах. Зворушливо було бачити, як нинішні випускники урочисто передавали прапор молодшим студентам, які будуть продовжувати традицію військової школи. Хтось безмежно радів, а хтось не стримував сліз, коли цілував стяг коледжу.  

Привітати випускників прийшли викладачі коледжу, військовослужбовці, ветерани, заслужені працівники освіти, батьки, серед яких командири підрозділів Збройних Сил України. 

Директор Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, заслужений працівник освіти Василь Петрович побажав випускникам щасливого життя. 

- Це фактично путівка в їхнє професійне життя. Випускаємо півтисячі дітей. Сьогодні вони соколята, а завтра соколи України. Частина з них підуть навчатись в інші навчальні заклади, частина продовжить у нас, а частина, звичайно, підуть служити за контрактами у військові інститути, а хтось займе робочі місця і сприятиме економічному розвитку нашої держави. Хочу побажати їм доброї кар’єри і побудувати власні міцні родини, а міцна родина - міцна Україна”, - сказав директор. 

Капелан Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України Євгеній Копайгородський привітав та благослов випускників. Військовий священик побажав їм мудрості для того, щоб з користю використовувати набуті під час навчання знання. Також він наголосив, що мирно святкувати закінчення навчального року ми можемо завдяки подвигу військовослужбовців, серед яких немало віддали свої життя. 

Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували подвиг тих хто віддав своє життя у російсько-українській війні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»