ВІТАННЯ ПРИСЯГАНТАМ

Капелан Василь Макогін привітав Черкаських прикордонників із складанням присяги

 

На Черкащині у Головному центрі підготовки особового складу відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 27-ї річниці заснування центру та приведення до Військової присяги військовослужбовців строкової служби. Привітати персонал центру прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, представники влади Черкаської області, духовенства та ветерани-прикордонники.

У цей особливий день майже 750 військовослужбовців присягнули на вірність українському народові. Для кожного військовослужбовця це завжди знаменна та хвилююча подія, тож на стройовому плацу зібралися батьки, рідні та друзі новобранців.

Після внесення бойового прапора в урочистій обстановці прикордонники присягнули ніколи не зрадити український народ. Почесні гості привітали юнаків з прийняттям Військової присяги, а весь персонал центру з новим поповненням та Днем частини.

У ході урочистостей відбулося нагородження військовослужбовців та працівників центру. Капелан Василь Макогін привітав прикордонників із складанням військової присяги та благословив новобранців на добру службу. Керівництво прикордонного відомства відзначили персонал відомчими нагородами, грамотами та подяками.

Церемонія військової присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»