ВІТАННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ

Голова СУВД привітав Блаженнійшого Епіфанія з настолуванням

 

3 лютого у Софійському соборі Києва відбулася церемонія інтронізації або настолування Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України на Київський престол. Йому випала історична місія стати першим Предстоятелем Автокефальної Православної Церкви України. Церемонія відбулася на 40-й день народження митрополита Київського і всієі України Епіфанія.

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) від імені усіх військових священиків України та колективу Управління військового духовенства привітав Предстоятеля Церкви з інтронізацією на Київський митрополичий престол та з 40-річчям. Митрополит Іоан побажав Блаженнійшому Епіфанію Божественної допомоги у розбудові Української Православної Церкви та утвердження Євангельських істин серед Українського народу. Разом з Першим заступником Голови СУВД прот. Тарасом Мельником, головним капеланом Національної гвардії прот. Іваном Михайлишиним та військовослужбовцями Голова СУВД підніс Предстоятелю Церкви букет квітів та козацьке Многоліття.

Нагадаємо, Блаженнійшого Митрооплита Епіфанія було обрано предстоятелем Православної церкви України під час об'єднавчого собору в Києві 15 грудня.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації