Вітальний адрес

Директор Департаменту у справах релігій та національностей Андрій Юраш привітав митрополита Іоана (Яременка) з 50-річчям.

Шановний і Високодостойний Владико!

З нагоди 50-річчя від дня Вашого народження просимо прийняти найщиріші вітання від всього колективу Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України!

За милосердним і ніколи незбагненним Промислом Божим щороку кожна людина знаходить себе перед рубежем, коли вони перетинає межу чергового новоліття та отримує символічну і, водночас, дуже конкретну нагоду поміркувати над зробленим власними силами та інтелектом впродовж попереднього року, а також тим, що стане найважливішим та найбільш очікуваним протягом року наступного. У контексті усіх подібних роздумів щиросердечно хочеться Вам побажати максимальної гармонії та виняткового внутрішнього задоволення - як від усвідомлення всього досягнутого, так і від передчуття того, з чим доведеться зустрітися у близькому та перспективному майбутньому!

Хай Вас ніколи не полишає щедре Господнє Милосердя, яке Єдине завжди є гарантом усіх наших досягнень і успіхів!

Бажаємо Вам виняткових здобутків в ім’я Церкви та заради блага всього Українського народу, який з кожним роком все впевненіше торує свою дорогу до європейського майбутнього - тієї реальності, яка відображає глибинні, сутнісні корені нашої ідентичності!


З повагою,

Директор Департаменту 
у справах релігій та національностей 
Андрій Юраш

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»