Вірність - Україні

Курсанти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого склали Військову присягу на вірність Українському народові
 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 вересня у Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого, що у Харкові, 75 курсантів першого та п’ятого курсів військово-юридичного факультету склали Військову присягу на вірність Українському народові. 

- Дивлячись у ваші очі, розумію, що шлях і напрямок справжніх правників і захисників Батьківщини, ви обрали свідомо і ставитеся до цього відповідально. Пройде час, і ви зрозумієте, що найщасливішими були дні навчання в Університеті, в якому створені найкращі умови для отримання юридичної освіти, військової підготовки і набуття практичних навичок». І додав: «Ми пишаємося нашими випускниками, які з гордістю та честю боронять незалежність Батьківщини, відстоюють високі принци верховенства права. Сподіваюсь, ви будете гідні нашої довіри, - сказав до курсантів ректор Університету Василь Тацій. 

Курсантів привітав зі святом та благословив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. Єпископ побажав молодим військовим міцного здоров’я та Божої благодаті у військовій справі.

Того ж дня єпископ Митрофан освятив нову залу їдальні для курсантів військово-юридичного факультету.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva.kharkov.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»