Вірність - народу

23 грудня молоде поповнення військових частин 3033 та 3026 склали урочисту присягу на вірність Українському народові. Ця урочиста подія відбулась в центрі міста Запоріжжя, біля головної ялинки на площі Фестивальній.

Перед початком урочистостей, командир бригади, полковник Андрій Каргаєв, запропонував вшанувати пам’ять військовослужбовців, які загинули при виконанні службово-бойових завдань хвилиною мовчання, а потім звернувся до молодих гвардійців: «…Батьківщина довіряє вам захист своєї свободи, свого суверенітету, своєї незалежності! Немає жодного сумніву, що, прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції наших захисників з попередніх поколінь».

Далі відбувся ритуал прийняття Військової присяги новоспеченими гвардійцями, по закінченню якого зі словами привітання до них звернулися почесні гості свята – голова Запорізької обласної Ради Григорій Самардак, заступник голови обласної держадміністрації Зінаїда Бойко, які привітали воїнів зі святом та вручили два нових автомобіля «RAVON-R4», а також дальномір та вітромір для снайперів частини. Також, серед гостей свята були присутні мати та 99-ти річний ветеран ІІ світової дідусь загиблого лейтенанта Гутніка-Залужного Івана Вікторовича, які завжди є почесними гостями урочистостей нашої частини.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулась мати молодого бійця Нікітенко Вікторія, вона подякувала командуванню за батьківське ставлення та турботу, а військовослужбовцям, які в цей день прийняли присягу – наснаги, терпіння і міцності духу. Військовий священник бригади, протоієрей Анатолій Кусик благословив гвардійців на подальшу службу та окропив свяченою водою. Від обласного центру патріотичного виховання молоді, з музичним вітанням виступила молода виконавиця – Лілія Нікітенко.

Увазі гостей свята було представлено виставку зброї, військової техніки, фотовиставка життєдіяльності частини і дефіле оркестру бригади.

Того ж дня у Навчальному центрі Національної гвардії України близько півтори сотні військовослужбовців військової служби за контрактом частин прямого підпорядкування та Навчального центру НГУ урочисто присягнули на вірність Українському народові та продовжили справу мужніх захисників Вітчизни. Урочистий захід розпочався із виносу Бойового прапора Навчального центру.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик у своїй промові привітав усіх із знаменною подією у їхньому житті. У своїй промові він зазначив: «Недаремно, в нашому народі споконвіку живе думка, що армія — це школа життя. Будьте мужніми і чесними, допомагайте один одному. Будьте гідні слави своїх дідів, не забувайте, що стоїте на охороні рідного краю, його честі і признання. Служіть на славу Україні, задля її добра! Виконуйте священний обов'язок захисту Батьківщини і миру, будьте вірними справі батьків, українського народу!».

З гордістю за своїх синів від імені батьків із знаменною подією молодих воїнів привітала мати гвардійця Алла Пасічник та батько - священик отець Євген Тучанський, які побажали захисникам гідно виконувати свій конституційний обов'язок та примножувати славні традиції українського війська. До слів привітань приєднався ветеран Навчального центру полковник запасу Петро Кутинський.

Для пастирського благословення і освячення були запрошені військові капелани отці Андрій Кулицький та Юрій Галабуда. Також у цей святковий день начальник Навчального центру привітав з Днем народження військовослужбовця військової служби за контрактом військової частини 3018 солдата Лесю Миронову. На завершення святкових заходів відбулась зустріч керівного складу Навчального центру НГУ із батьками та родичами молодих гвардійців.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ГНУ

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»