ВІРНІ УКРАЇНІ

Архієпископ Михаїл благословив військовослужбовців НГУ на прийняття присяги

 

30 листопада на Європейській площі міста Вінниці 143 нацгвардійці склали присягу на вірність українському народу та Українській державі.

Вже традиційно нацгвардійці складають присягу біля місць вшанування воїнів, які в різні часи поклали своє життя, захищаючи Україну від загарбників.

Молодих воїнів благословив архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл, який в співслужінні секретаря єпархії протоієрея Ігоря Сіранчука та капелана в/ч 3008 НГУ протоієрея Михайла Бабія звершив молитву та благословив новобранців на захист Української держави, після чого окропив їх святою водою.

Архієпископ також звернувся до воїнів з архіпастирським словом. Кожен новобранець, який склав присягу, отримав спеціальний молитовник воїна для духовного вдосконалення.

Зі словами вітань до новобранців звернулись командир в/ч 3008 НГУ полковник Володимир Джула, голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, рідні та близькі молодих вояків, які прибули на сьогоднішнє свято.

Перед урочистостями була оголошена хвилина мовчання за воїнами, які загинули, захищаючи Україну від московських окупантів, після чого відбулось покладання квітів до меморіалів.

Завершились урочистості показовим виступом, під час якого нацгвардійці продемонстрували свою військову майстерність.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату