Вірні народу

Курсанти-випускники Чернівецького національного університету склали військову присягу

 

 

 

 

 

 

 

 

В останню суботу липня на стройовому плацу військової частини десантних військ в урочистому строю вишикувалися цьогорічні випускники кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

Цього року ритуал складання військової присяги був особливим, адже відбувався в дні відзначення 70-ї річниці з дня заснування військової кафедри нашого університету.

195 студентів успішно подолали усі навантаження і з гордо піднятою головою зачитали перед своїми товаришами, викладачами, перед рідними і близькими, яких чимало прийшло на урочисту подію, текст військової присяги! Поряд зі своїми колегами, які присягають на вірність українському народові перебувають і цьогорічні випускники.  Вони вже мають за плечима досвід участі у бойових діях на Сході України. Це – Тетяна Шарамко та Максим Манжосов. Їхні розповіді і поради були слушними для решти курсантів, особливо - під час практичної складової навчального збору на полігоні «Прибан».

Символічно, що у військових одностроях поряд з хлопцями складають клятву Українському народові красуні – дівчата, яких в цьому році закінчило кафедру – 21!

З вітальними словами до майбутніх офіцерів звернулися ректор університету Степан Мельничук, а також батько одного зі студентів – полковник запасу Сергій Мальченко, який подякував викладачам військової кафедри за справжню військову підготовку, яку вони організували протягом 2-х років навчання і, особливо, – на полігоні. Від імені курсантів гучно й патріотично виступив з вітальним словом відмінник навчання, студент інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук Андрій Пайлик. 

Після благословення і освячення випускників настоятелем Ставропігійного університетського храму Пресвятої Покрови завідувачем кафедри культурології, релігієзнавства та теології священиком Миколою Шкрібляком, курсанти пройшли урочистим маршем та виконували стройові пісні у складі навчальних взводів і навчальних рот. Виконання стройових пісень супроводжувалося оплесками усіх присутніх на стройовому плацу!

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами bogoslov.cv.ua

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації