Випуск військових медиків

Митрополит Іоан благословив випускників Української військово-медичної академії

 

Сьогодні, 1 червня, Українська військово-медична академія вкотре прощалася зі своїми студентами, котрі пройшли повний курс навчання. Урочисті з нагоди свята відбулися на плацу навчального закладу.

Привітати професорсько-викладацький склад та студентів завітав Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) у супроводі Першого заступника Голови СУВД прот. Тараса Мельника.

З березня 2014 року понад 50 військовослужбовців Української військово-медичної академія безпосередньо приймали участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, забезпечували її проведення, захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. А також надавали висококваліфіковану медичну допомогу пораненим та травмованим військовослужбовцям та цивільному населенню Донбасу.

Як зазначив Начальник Української військово-медичної академії полковник медичної служби Валерій Савицький, система виховної роботи в академії з військовослужбовцями, слухачами та працівниками Збройних Сил України спрямована на реалізацію завдань Державної програми розвитку ЗС України, виховання почуття патріотизму, свідомого ставлення до оволодіння знаннями, підвищення рівня професійної майстерності, формування морально-психологічних та бойових якостей, збереження життя та здоров’я особового складу, зміцнення військової дисципліни та правопорядку. 

Митрополит Іоан привітав випускників із здобуттям важливих знань та навиків та закликав на усіх Боже благословення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі