Військово-цівільне паломництво

Для гостей прощі 25 серпня 2017 року виступили відомі українські творчі колективи. Зокрема глядачі біля головної сцени Холодноярської Прощі мали можливість насолодитись драйвовим українським рок-н-ролом від гурту «Гайдамаки», виступом відомого українського співака Тараса Петриненка. Крім того, ввечері на головній сцені виступила відома українська співачка Катя Chilly.

Під час виступу Катя Chilly не тільки виконала авторські хіти, але й здійснила фантастичний перфоменс із «вогненним танцем».

Також учасники «Холодноярської Прощі» під час проведення військово-цивільного паломництва мають можливість помолитись в храмі, що розташований на території етнографічного комплексу «Козацький хутір».

Відповідно до графіку проведення «Холодноярської Прощі» до уваги учасників проекту 26 серпня 2017 року було запропоновано взяти участь в майстер-класах «Здорова їжа» та прослухати лекції на тему «Тверезість».

Для діточок, що приймають участь в військово-цивільному паломництві та інших бажаючих сьогодні було організовано екскурсійну подорож визначними місцями Холодноярщини.

Саме військово-цивільне паломництво триватиме до 27 серпня 2017 року і завершиться святковою Божественною Літургією.

Бажаючі прийняти участь в військово-цивільному паломництві «Холодноярська Проща», можуть вільно приїжджати на місце розташування базового табору  - с. Стецівка, «Козацький Хутір».

Крім того, саме сьогодні для учасників проекту «Холодноярська Проща» свої авторські пісні співатимуть: «Хорея Козацька», заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, гурт «Мандри».

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату буде транслювати вечірні виступи творчих колективів наживо, починаючи з 20:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО