ВІЙСЬКОВА МОЛИТВА

Для військових Чернігівщини передано «Молитовники воїна»

 

1 червня Музей Блаженнішого Митрополита Володимира та Преображенський собор м. Києва відвідав капелан Олександр Шкумат котрий опікується військовослужбовцями 169-го навчального центру «Десна» на Чернігівщині.

Нещодавно військовий священик Олександр звернувся з проханням до духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира передати для потреби військовослужбовців «Молитовники воїна». Це прохання з радістю було виконане і молитовники з благословення митрополита Олександра передані капелану.  

Тепер військовослужбовці навчального центру "Десна" будуть мати молитовники які містять молитви для укріплення тіл і душ військовослужбовців.

Для довідки: «Десна» — військова частина Збройних сил України, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ. Декілька десятків офіцерів, прапорщиків та військовослужбовців із цієї військової частини брали участь у виконання миротворчих місій у складі військових формувань під егідою ООН: Югославія, Ліван, Кувейт, Ірак, Сьєра-Леоне. На початок 2018 року 169-й навчальний центр втратив на Сході України понад 30 військовослужбовців. Нещодавно при центрі було створено школу підготовки танкістів.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами:  mvfund.org 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації