Відвідини військовослужбовців

Продовжуючи службове перебування в зоні проведення АТО, Головний військовий священик ДПСУ Михайло Предко, військовий священик Андрій Гуль відвідали медичну роту 54 бригади.

Військові священики освятили медично-санітарну техніку та звершили спільну молитву з військовослужбовцями в приміщенні, де проходить лікування військових. Фронтові лікарі охоче ділились з військовими священиками враженнями та емоціями від викликів долі.

Крім того, військові священики Михайло Предко та Андрій Гуль по завершенню освячення та душпастирського спілкування з фронтовими лікарями медичної роти, відвідали військовослужбовців, що знаходяться на передових позиціях, так званому “нулі”.

З Благословення Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана (Яременко) військові священики Михайло Предко та Андрій Гуль нагородили бійців, що несуть службово-бойові завдання на “нулі” грамотами Синодального управління військового духовенства та звершили спільну молитву За Україну.

Хотілось би відмітити, що разом з військовими священиками (капеланами) в зону проведення АТО прослідував Голова ГО “Суспільна Перспектива” – Володимир Предко, який окрім іншого подарував військовослужбовцям в зоні АТО пам’ятні монети Національного банку України.

Разом з військовослужбовцями був удостоєний вказаного подарунку-відзнаки і Головний військовий священник ДПСУ – Михайло Предко.


Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО