Відкриття скверу "Доброволець"

21 жовтня 2017 році у Деснянському районі м. Києва відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття скверу «Доброволець».

В урочистих заходах взяли участь депутати Верховної ради України, Київської міської Ради, районної державної адміністрації Деснянського району, ветерани АТО та Афганістану,  духовенство м. Києва, громадські діячі, волонтери  та військовослужбовці усіх формувань.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам'ять Героїв, полеглих за незалежність України.

В рамках заходу військовий священик (капелан), благочинний лівого берегу м. Києва прот. Павло Основенко, головний військовий священик (капелан) по роботі з  державною прикордонної службою України ієрей Михайло Предко та клірик Петро-Палівського храму (на Позняках) отець Андрій Головков звершили освячення пам’ятника добровольчим батальйонам та відслужили заупокійну літію за загиблими воїнами.

Віддаючи данину пам'яті героям, які заради миру і спокою на рідній землі загинули за Україну, присутні на заході військовослужбовці, представники силових структур міста і громадських організацій, та усі присутні поклали вінки і квіти до пам'ятного знаку.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета військові священики (капелани) звершили освячення хреста на місці будівництва каплиці на честь Покрови Пресвятої Богородиці, в пам'ять загиблим воїнам, на території скверу «Доброволець», по завершенню якої отець Михаїл Предко звернувся до присутніх з вітальним словом та наголосив про силу молитви за українського воїна та мир в Україні. 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .