Відголоски Другої світової

5 серпня 2017 року єпископ Кропивницький і Голованівський Марк взяв участь у перепохованні воїнів-прикордонників Західного прикордонного округу та бійців РСЧА, які загинули в липні-серпні 1941 року в урочищі «Зелена Брама» і були виявлені під час пошукових робіт на території села Підвисоке Новоархангельського району та ексгумовані Новоархангельською районною благодійною організацією «Пошуковий загін “Зелена Брама”».

У церемонії перепоховання також взяли участь голови Новоархангельської райдержадміністрації та районної ради, представники Оршанецького навчального центру прикордонної служби України, Черкаської, Запорізької, Голованівської спілки ветеранів прикордонників України, районного військового комісаріату, Новоархангельської районної організації ради ветеранів України, сільські голови, керівники господарств району, місцеве духовенство, військові священики та небайдужі жителі району.

Вкінці громадської панахиди єпископ Кропивницький і Голованівський Марк разом із прот. Іллею Совичем, прот. Василієм Палюгою та дияконом Олександром Кожухарем помолилися за упокій загиблих воїнів Другої світової війни та загиблих воїнів-захисників сьогодення і звершили чин поховання віднайдених полеглих військовослужбовців.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих воїнів. На честь похованих солдат прозвучав Гімн України та пролунав військовий залп. Поховали загиблих воїнів-прикордонників в урочищі «Полковніче» на території Торговицької сільської ради.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Кіровоградської єпархії

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації