Відчаю - ні

Капелан закликав гвардійців не допускати відчаю

 

Капелан військової частини 3033 Національної гвардії України отець Анатолій, розповів гвардійцям про важливість спільної психологічної та духовної підтримки військовослужбовців під час виконання завдань, особливо у зоні проведення АТО.

Зустріч капелана з військовослужбовцями відбулася у рамках проведення дня професійної підготовки офіцерів служб психологічно забезпечення, котрий відбувся 22 березня на базі військової частини 3033.

Метою занять було вирішення проблемних питань щодо психологічного супроводу особового складу у різних умовах діяльності та обмін набутим досвідом своїх практичних напрацювань і методиками роботи, адже від правильної та професійної підтримки на належному рівні морально-психологічного стану кожного військовослужбовця залежить якість виконання службових та бойових завдань.

«Ми повинні піклуватися не тільки про військовослужбовців, але й про членів їх сімей. Особливо нашої постійної підтримки потребують матері, дружини та діти тих бійців, що віддали своє життя задля їхнього захисту. Наше з вами спільне завдання не допускати відчаю та гріховних думок, а навпаки – спільною працею добиватися впевненості, душевного спокою та віри», - висловив свою думку отець Анатолій і передав офіцерам - психологам від Синодального управління військового духовенства друковані видання для самопідготовки.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»