Вічна пам'ять героям АТО

У Києві на Майдані Незалежності відбулася церемонія прощання із сімома загиблими в Авдіївці військовослужбовцями 72-ї механізованої бригади Збройних Сил України, які героїчно захищали українські рубежі на Донбасі від російських окупаційних сил. 
Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) очолив панахиду за загиблими. Йому співслужили: Перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник і військовий священик Олександр Шмуригін.
Митрополит Іоан найперше звернувся до рідних із словами співчуття їхній втраті. «Ці трагічні події відбуваються через те, що ворог прийшов із силовим насадження «Руського миру». Від куль і осколків цього «Руського миру» загинули наші побритими», - зауважив Голова СУВД.
«Вони закрили нас всіх своїми спинами. Вони закрили собою 30-тисячне мирне місто, яке було за їхніми спинами. Вони віддали найдорожче, що в них тільки є: віддали власне життя. І це дуже символічно, що вони пішли на захист з позиції, яка називається Майдан, і зараз ми прощаємося з ними саме тут, на Майдані», - заявила Мокринчук. 
Понад тисяча людей прийшли на Майдан для вшанування пам'яті загиблих українських героїв. Люди тримають в руках квіти. Біля Стели Незалежності відбувся жалобний мітинг, на якому виступали бійці 72-ї механізованої бригади. Вони згадували полеглих військових, розповідали про їхній життєвий шлях. Коли військовослужбовці Національної гвардії несли труни із загиблими, люди зустрічали їх зі словами: "Герої не вмирають!".

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.