ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

У Дніпрі вшанували пам'ять генерал-майора Олександра Радієвського

 

У Дніпровському полку охорони громадського порядку вшанували світлу пам'ять генерал-майора Олександра Радієвського. Він героїчно загинув захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави в ході проведення антитерористичної операції під час визволення міста Лисичанськ 23 липня 2014 року.

Військові побратими разом з капеланом Василем Максимовичем помолились біля меморіальної дошки за спокій душі героя.

Генерал-майор Олександр Радієвський очолював Дніпровський полк охорони громадського порядку на протязі 8-ми років з 2003 по 2011 роки.

- Він був дійсно справжнім командиром, з честю і гідністю виконував свій військовий обов’язок. Кожен з нас згадує про Олександра Віталійовича, як про хорошу, порядну людину, справжнього фахівця військової справи, на нього варто було рівнятися. Він належав до тих людей, які ризикуючи своїм життям, захищають свою державу, - сказав командир полку полковник Андрій Димихін, який служив під керівництвом Олександра Віталійовича

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, яка розташована на території військової частини весь особовий склад вшанував пам'ять героя.

Захід завершився переглядом відео ряду про життя Олександра Радієвського.

В серцях всіх присутніх, всіх хто особисто знав Олександра Віталійовича він залишиться назавжди мудрою, порядною людиною, люблячим батьком, вірним товаришем та справжнім патріотом своєї держави. 
Вічна та світла пам'ять Герою!

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу