ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

У Вінниці попрощались із військовослужбовцем 93-ї бригади

 

9 березня у вінницькому Будинку офіцерів відбулося прощання із загиблим у районі проведення ООС офіцером ЗСУ Дмитром Фірсовим. Чин відспівування загиблого воїна звершили священнослужителі Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України капелан Віктор Чверкун та протодиякон Владислав Демченко.

Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Попрощатись та вшанувати пам’ять Дмитра Фірсова до Будинку офіцерів прибув митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика висловив співчуття родині Героя. На церемонію прощання прибули керівники області та міста, представники громадськості. Шану загиблому побратиму віддали військовослужбовці та ветерани АТО/ООС.

Командир взводу механізованого батальйону, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади, лейтенант Дмитро Фірсов із позивним «Фірс» загинув 6 березня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кримське. До війни офіцер разом із сім’єю жив у Донецьку, а нині його дружина та син проживають у Вінниці.

Ім’я Дмитра Фірсова буде написано на Меморіальній дошці, що встановлена біля Спасо-Преображенського кафедрального собору ПЦУ м. Вінниці разом з іменами 255-ти воїнів Вінниччини, які віддали своє життя у війні на Донбасі, захищаючи Україну.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО