ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Предстоятель ПЦУ вшанвав героїв Небесної сотні, АТО та ООС

 

 

У день Покрови Пресвятої Богородиці й у День захисника України, перебуваючи на Рівненщині, Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив заупокійну літію за захисниками Батьківщини на кладовищі «Нове» біля могил Героїв Небесної сотні та Героїв, які віддали своє життя в зоні АТО. Разом із предстоятелем ПЦУ свої молитви за полеглих бійців піднесли капелани Синодального управління військового духовенства.

«Ми згадуємо у своїх молитвах наших новітніх героїв – тих, хто відійшов у вічність, віддавши найдорогоцінніший скарб – свої життя – за те, щоб ми з вами мали мирне небо над головою. Віримо, що Господь упокоїв їхні душі у Царстві Небесному, і саме через молитву ми проявляємо до них свою любов. Любов, яка надихає кожного з нас боротися за те, щоб Українська держава була вільною і єдиною», – зазначив Предстоятель Православної Церкви України, звертаючись до матерів, дружин та рідних загиблих героїв.

Митрополит Епіфаній також сказав, що «жертва, яка принесена ними, ніколи не буде забута нами, а ми завжди будемо пам’ятати їхній героїчний подвиг, бо для нас вони, справді, є героями, яких ми повинні пам’ятати, молитися і робити все задля того, щоб їхній подвиг не пройшов марно. Отже, в цей величний день Покрови Матері Божої молитимемося, щоб Господь дав їм нетлінний вінець у Царстві Своєму, а ми й надалі пам’ятатимемо їхній подвиг і молитимемося за те, щоб в Україні запанував справедливий мир».

 

 

 

 

За матеріалами Православна Церква України

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».