ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

У Костянтинівці капелан помолився за спокій душ полеглих воїнів-афганців

 

У місті Костянтинівка капелан ігумен Діонісій (Васильєв) разом з духовенством помолився за загиблих воїнів-афганців. Молитва лунала біля пам’ятника Афганцям. На молитві були присутні рідні і близькі загиблих та бійці афганської війни. Всього на території Донецької області спочивають 302  воїни-інтернаціоналісти, вбиті на афганській війні.

Днями раніше капелан Діонісій (Васильєв) долучився до передачі ліків медичним закладам. Загалом за підтримки Благодійного фонду “Здорова Нація”, волонтера Олександра Поворозніка та капелана Діонісія Васильєва ліки отримали лікарні у Світлодарську, Бахмуті та Часовому Ярі.

Така допомога буде корисною не тільки цивільним, а й військовим які часто лікуються у цих прифронтових місцевих госпіталях. Військовослужбовці 15-го окремого полку НГУ кажуть що їхній штатний капелан ігумен Діонісій (Васильєв) вже не вперше бере участь у таких проектах.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату