Великий друг України

Українці вшановують пам'ять Джона Маккейна

 

У США  на 82-му році життя помер сенатор Джон Маккейн - один з найвідоміших і найавторитетніших американських політиків. Починаючи з революції Гідності Маккейн підтримував Україну і був одним з найбільш затятих критиків російської агресії по відношенню до України.

Згадуючи Маккейна, Президент України Петро Порошенко залишив поминальний запис на своїй сторінці у fb:

«Сумна звістка для всього українського народу – помер великий друг України Сенатор Джон Маккейн.

Ми ніколи не забудемо його неоціненний внесок в розвиток демократії і свободи в Україні та підтримку нашої держави. Сенатор був разом з українцями на Майдані та підтримував дух українських військових на Донбасі.

Пам’ять про Джона Маккейна назавжди залишиться в наших серцях....»

Багато киян принесли квіти під посольство США в столиці. Громадяни вшановують пам'ять відомого сенатора. Біля кам'яної плити з написом "Посольство США" стоїть портрет сенатора Маккейна в оточенні квітів і свічок. Слова співчуття висловлюють українські військові, котрі не зі слухів знають про активну роботу Маккейна по відношенню до українського війська.

У США українська діаспора також згадує видатного американця. 26 серпня громада Ставропігійної парафії Святителя Миколая у Філадельфії піднесла спільні молитви під час панахиди, яку звершив настоятель парафії прот. Богдан Згоба

26 серпня у храмі Святителя Миколая у Філадельфії громада вірян молитовно вшанували свого земляка та подякували йому за підтримку України.

Нагадаємо, 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив сенатора Джона Маккейна Орденом Святого рівноапостольного князя Володимира 1-го степеня за підтримку України під час революції Гідності і російської окупації Криму и Донбасу.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»