ВАЖКА ВТРАТА

На Київщині поховали  бійця "Айдару", якого 2014-го закатували в полоні

 

1 червня в на центральній площі міста Обухів провели в останню дорогу тіло закатованого у 2014 році військовослужбовця 24 батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергія Кононка. Попрощатися із загиблим прийшли військовослужбовці, духовенство, небайдужі українці, рідні та близькі Сергія.

Військовий священики Юрій Казміренко та Георгій Янковський піднесли свої молитви за спокій душі закатованого воїна.

Сергій був серед військових ЗСУ, які 26 серпня 2014 року везли до лікарні пораненого Василя Пелиша і потрапили під артобстріл на трасі в районі Новосвітлівка - Хрящувате під Луганськом. Поранений Василь Пелиш був захоплений у полон і після звільнення розповів про цей бій.

Військовослужбовець Сергій Кононко вважався зниклим безвісти. 23 грудня 2014-го терористи самопроголошеної ЛНР передали з Краснодона українській стороні тіла 8 загиблих воїнів у мішках. Після п'яти незалежних експертиз ДНК було підтверджено, що серед них є тіло “Айдарівця” Сергія Кононка.

Сергій Кононко народився 18 серпня 1982-го у місті Обухів на Київщині. Був членом УНА-УНСО. Перший керівник обухівського осередку руху "Правий сектор".

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату