В останню дорогу

На Франківщині попрощалися із загиблим бійцем АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 квітня у зоні проведення антитерористичної операції помер доброволець з Івано-Франківської області 46-річний Іван Жекало. 22 квітня земляка провели в останню путь рідні, побратими і громада села Голинь, що на Калущині.

З 2014 року боєць служив у батальйоні поліції особливого призначення “Івано-Франківськ”, куди пішов добровольцем. У листопаді йому мало б виповнитись 47 років. У прикарпатця залишилось двоє неповнолітніх синів.

Військовий капелан настоятель храму у Маріуполі отець Любомир Кащій, родом з Калуша, згадує:

“Як сумно і важко коли йдуть від нас найкращі сини України, а ще важче коли йдуть ті, з якими ти постійно працював і спілкувався. Ще 7 квітня на Благовіщення Іван був у нас в церкві, а потім у нас вдома розмовляли за чашкою кави про плани на свята і ось його вже немає…Царство небесне тобі брате і воїне Іване і вічний покій…Ми про тебе завжди будемо пам’ятати як про чудову людину і патріота України!….”.

Військовий капелан, священик калуського собору Святих Землі Української отець Федір Мороз присвятив загиблим героям віршовані рядки:

Як свідки зла, ростуть, ростуть могили,
Орошені жіночими слізьми.
Кричить душа, від болю пада в ноги.
Зриває серце клекіт журавлів.
На небі — біла ангельська дорога
Синів, що відірвались від землі.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами frankivchany.if.ua

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»